OGŁOSZENIA - II Niedziela  po Bożym Narodzeniu   - 3.01.2020

1. Za tydzień jest Niedziela Chrztu Pańskiego. Zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy do modlitwy dziękczynnej za łaskę chrztu św. i przypomnienia zobowiązań związanych z tym sakramentem.

2. W tygodniu:

  • 6 stycznia – we środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy św. niedzielny. Taca zbierana będzie na misje. 
  •  Pierwszy Czwartek Miesiąca – modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne o godz. 17.00. 

3. Jutro rozpoczynamy zapowiadaną wcześniej kolędę. W tym roku w jej ramach zapraszamy do naszego kościoła na godzinę 18.30, na specjalną Mszę św. 
za mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii.  Proszę zabrać ze sobą wodę do poświecenia, by pokropić nią potem swoje mieszkanie i odmówić specjalne modlitwy. Formularz powinien już dotrzeć do każdej rodziny w zaadresowanej kopercie wraz z obrazkiem kolędowym, na którym jest Św. Maksymilian, reprodukcja obrazu przygotowanego do górnego kościoła. 

Oto porządek spotkań kolędowych w tym tygodniu:

Poniedziałek – 4 stycznia: Trawiasta: blok nr. 6, blok nr. 8, blok nr. 10, blok nr 12,blok nr. 16, blok nr 16A, Żyzna:Blok nr 18, Żyzna Blok nr 20 

Wtorek – 5 stycznia: Trawiasta(domy prywatne), Żyzna(domy prywatne), Ziołowa, Stepowa, Bagienna, Ustronna, Raginisa (wszystkie numery), Odległa

Czwartek – 7 stycznia: Rycerska, Cicha, Batorego 

Piątek – 8 stycznia: Wysockiego (wszystkie domy), Agatki

 4. Zapraszamy w przyszłą sobotę po Mszy św. porannej do sprzątania naszego kościoła mieszkańców ulic: Skrzatów, Rumcajsa, Cypiska, Hanki, Krasnoludków, Jaroszówka, Kopciuszka, Plastusia, Szczęśliwa i wspólnotę Żywa Droga Krzyżowa.

Niech Bóg w Nowym Roku umocni Was i Wasze rodziny.  Starajmy się jako chrześcijanie trwać mocno w nauce Apostolskiej i stanowić jedno serce i jedną duszę. Wszystkim składamy serdeczne życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego na każdy dzień Nowego Roku. Niech patron naszej Parafii, Święty Maksymilian Kolbe, wyprasza potrzebne nam wszystkim łaski.