VI Niedziela Wielkanocna - 9.05.2021

1.   We środę w naszej parafii będziemy gościli kleryków z naszego Seminarium Duchownego. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy o powołania podczas nabożeństwa majowego, jak i Mszy świętej. Po Mszy odbędzie się spotkanie młodzieży z naszej parafii z klerykami. Serdecznie zapraszamy. 

2.  Święto św. Macieja Apostoła przypada 14 maja w piątek, Msze św. jak w dzień powszedni. Tego dnia rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

3.  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego będziemy obchodzili w następną niedzielę. Chcemy wyrazić publicznie naszą wdzięczność strażakom za dzielną postawę podczas gaszenia dachu naszego kościoła przed 2 tygodniami. Modlić się za nich będziemy podczas Mszy św. o godz. 9. Na ręce komendanta Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku zostanie złożona kopia obrazu św. Maksymiliana Kolbego, patrona parafii, jako wyraz wdzięczności i uznania. 

4.  Przypominamy, że Nabożeństwa Majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny są sprawowane każdego dnia przed Mszą św. wieczorną.